O nás

Spoločnosť Bel-Tex, s.r.o. vznikla v roku 2004 s cieľom rozvinúť na slovenskom trhu predaj výrobkov podporujúcich zdravie a zdravý životný štýl. V priebehu rokov sa náš sortiment menil a v danom čase vždy reflektoval na momentálne požiadavky trhu. Postupom času sme sa v ponuke zamerali na dva základné produkty, ktoré majú u našich zákazníkov dlhodobý úspech a vieme sa zaručiť za ich kvalitu aj vďaka tomu, že zabezpečujeme celý proces ich výroby, počnúc výberom materiálov, vzorov, technickým prevedením až po ich finálnu podobu.

Na našej internetovej stránke máte možnosť v stručnosti sa oboznámiť s našou ponukou. Pokiaľ Vás niektorý výrobok zaujal a máte záujem o viac informácií, obráťte sa na nás, prosím, či už telefonicky, faxom alebo mailom, radi zodpovieme všetky Vaše otázky, prípadne Vám dohodneme osobné stretnutie s našim regionálnym obchodným zástupcom.

Všetky výrobky dodávame zákazníkom po predošlom dohovore o dátume a čase dodania priamo na ich adresu, kde im náš pracovník predvedie a skontroluje dodaný tovar a odovzdá aj návod na použitie. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis na všetky výrobky.

Máte nejaké otázky?

Neváhajte nás kontaktovať.