BEL-TEX. s.r.o.

BEL-TEXVitajte na stránke spoločnosti Bel-Tex, s.r.o.. Naša spoločnosť vznikla v roku 2004 a venuje sa predaju výrobkov podporujúcich zdravie a zdravý životný štýl.

Náš sortiment zahŕňa nielen tradičné zdraviu prospešné výrobky (ako napr. produkty z ovčej vlny), ale aj všetky novinky v tejto oblasti.

 

" Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť čo najširší výber výrobkov,
aby si v ňom každý našiel niečo pre svoje zdravie. "


Predovšetkým pri výrobkoch z ovčej vlny a antialergických prikrývkach dokážeme veľmi pružne reagovať aj na individuálne požiadavky zákazníka, keďže už niekoľko rokov prevádzkujeme vlastnú výrobu týchto produktov a v tejto oblasti sme úspešne rozvinuli aj veľkoobchodný predaj.

Na našej internetovej stránke Vám predstavujeme to najzaujímavejšie z produktov ponúkaných našou spoločnosťou. Pokiaľ Vás niektorý zaujal a máte záujem o bližšie informácie, obráťte sa na nás, prosím, či už telefonicky, faxom alebo mailom, radi zodpovieme všetky Vaše otázky.

 


 

 

TOP AKTUALITA
Slovak Czech English German Polish

INFRATERAPIA

Ako pôsobí infračervené žiarenie?

Pôsobenie infračervených lúčov na uzdravujúci proces ľudského tela je vedecky dokázané. Na základe týchto poznatkov sa infračervené žiarenie používa v lekárskej praxi pri rehabilitačnej liečbe, ale i v športe, kozmetike a v domácnosti.

Účinok infračerveného svetla spočíva v jeho prenikaní hlboko do tkaniva, čím ho prehrieva zvnútra, rozširuje cievy a následne zvyšuje cirkuláciu krvi. Čím viac krvi preteká cievami, tým viacej sa vyvíjajú tvorivé a ochranné zložky a tým rýchlejšie sa odstraňujú zvyšky látkovej výmeny.

Podložka s infračerveným žiarením je neoceniteľným pomocníkom pri problémoch pohybového ústrojenstva, pri reume, ischiase, bolestiach svalov. Pozitívne ovplyvňuje degeneratívne ochorenia chrbtice, artrózu, či syndróm rannej stuhnutosti pri polyartritíde.

Infračervená podložka k svojmu pôsobeniu využíva infračervenú časť spektra elektromagnetického vlnenia. Relaxačné pôsobenie infračerveného žiarenia spočíva v prenikaní lúčov do tkaniva ľudského organizmu, kde blahodarne pôsobí na správne prekrvenie organizmu a jeho relaxáciu. Podľa vlnovej dĺžky preniká infračervené žiarenie do tkaniva od 2 do max. 30 mm hlboko. IR žiarenie má analgetický a spazmolytický účinok. Pôsobením na organizmus dochádza k zahrievaniu a aktívne väčšiemu prekrveniu tkaniva ožarovaného miesta so sekundárnym pôsobením v hlbšie uložených tkanivách. Pri použití infračerveného žiarenia – na rozdiel od UV žiarenia – rozhoduje viac intenzita aplikovaného žiarenia než jeho celková dávka.

Pravidelným používaním podložky s infračerveným žiarením je možné docieliť:

  • zlepšenie krvného obehu, predchádzanie kôrnateniu tepien
  • znižovanie hladiny cholesterolu v krvi
  • posilnenie imunitného systému zvýšením množstva a aktivity bielych krviniek
  • celkové prečistenie organizmu vďaka lepšej cirkulácii krvi, následnému okysličeniu krvi a lepšiemu vyživovaniu buniek
  • odbúranie škodlivých látok z tela
  • celkové uvoľnenie organizmu, relaxáciu, odbúranie stresu

 

 

 

 

              

DOPYTOVÝ FORMULÁR

...